collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Kynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovů

Kynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovůUž poosmé se letos sjelo více než 250 dětí z celé republiky do Prahy, aby po několikaměsíčním trénování předvedly, co se naučily hned v několika tanečních a pěveckých kategoriích. A to všechno v rámci charitativního projektu cvičitelky Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.

Hanka tak už osm let vymýšlí, jak co nejzajímavějším způsobem naplnit volný čas dětí žijících s tetami v několika desítkách dětských domovů, zve je na soustředění do Prahy, společně trénují, a kromě odměn za úspěchy ve finále soutěže děti dostávají za odměnu také návštěvu spousty známých tváří.

 

Letos je moc potěšila například scénka poloviny Partičky Ondřeje Sokola a Richarda Genzera, kteří se po svém vystoupení a předání cen vítězům několika kategorií s dětmi bez problémů fotili a podepisovali. Velký ohlas měl také program chlapecké skupiny New Element a bubenická show pod vedením Tokhiho. A velkou „bombou“ bylo improvizované vystoupení zpěváka Václava Neckáře, kterému více než tři stovky dětí a hostů tleskaly dlouho ve stoje a společně s ním zpívaly Půlnoční.

 

Ceny předávaly také takové hvězdy jako Jakub Kohák, Vojta Kotek, Martin Písařík, Roman Šebrle, Alena Antalová, Bára Kodetová, Vojta Kotek, Karel Voříšek, Klára Doležalová nebo Jolana Voldánová a desítky dalších. Zážitek děti měly i z návštěvy krásné topmodelky Pavlíny Němcové, která tak tak stíhala přiběhnout rovnou z letiště.

 

Dopolední Finále zahájil herec a moderátor Petr Vágner, odpolední Superfinále pak zahájily dvě dámy – sportovkyně Kateřina Neumannová a herečka Tereza Brodská.

 

Svým zpěvem přišli děti potěšit interpreti z muzikálu Antoinetta – královna Francie v podání Natálky Grossové a Ivy Marešové. Dále pak Tereza Mátlová, Kamila Nývltová, Martin Šafařík, Jan Kříž, Leona Machálková, Míša Doubravová s Romanem Tomešem a mnozí další.

 

Do poroty usedly jako vždy opravdové osobnosti v čele se Zdeňkem Bartákem, Libuškou Vojtkovou, Jakubem Strakošem, Carly Jefferson či Monikou Sommerovou. 

 

Absolutním vítězem se už potřetí stal dětský domov z Tišnova a za vítězství v kategorii muzikál si 17. ledna zahrají po boku Moniky Absolonové v muzikálu Antoinetta - královna Francie. Skokanem roku se po roční odmlce stal dětský domov z Lipové u Šluknova.

 

Velké poděkování patří všem interpretům, osobnostem předávajícím ceny a porotcům, kteří se akce účastní bez nároku na honorář. A že se jich letos ve Futuru sešlo opravdu hodně. Hanka Kynychová na své akci přivítala kolem sedmdesáti známých osobností.

 

Celá akce by se neobešla bez partnerů. Hlavním partnerem letošního 8. ročníku Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou byla firma Úsovsko FOOD, výrobce tyčinek Fit. Dalšími partnery byly frimy Delicomat, Ovocňák, Crocs, Urbanlux.cz, Mladá Fronta  - divize knihy, Matchatea, Čokoládovna Troubelice, muzikál Antoinetta – královna Francie, Penam – Fit den, Wella Professionals, Vitis Vital, Shoeps, Toypex, Illy, PharmaActiv – Aloe Live, Šmakoun, Nedělní Ta Fantastika, Pekárna Kabát, Bamboolik, Miss Cosmetic, Barnys, Lodger, Studio Prestige, Policie ČR, Dermacol, Dacom Pharma, Hartman, Guaranaplus, Green Swan, Gently, Cemio Kamzík, Appstores Motorsport, Kostymérna. Dále děkujeme doomrider.net za grafické služby, mute off za ozvučení, Music clubu Futurum za poskytnutí prostoru a speciální poděkování patří Pavlu Potužákovi.

Kynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovů
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz