collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Dětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají svět

Dětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají svět

Jedno z  představení Kapky medu pro Verunku okořenilo speciální vystoupení. Mezi protagonisty rodinného muzikálu se totiž objevily děti z Dětského domova Tišnov, které se staly absolutními vítězi 6. ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Sehraná šestice vyhrála v kategorii Muzikál už třetí rok za sebou a po loňském vystoupení v muzikálu Děti ráje se tentokrát děti dostaly do pohádkové říše, kterou stvořili na motivy příběhu Dr. Jana Pixy hudebně například František Pytloun s Petrem Kutheilem, a ve kterém kromě Báry Basikové či Kamila Střihavky exceluje celá řada zajímavých zpěváků.

Děti se tak dostaly do profesionální maskérny, prohlédly si celou produkci v divadle Hybernia, nazkoušely skladbu Čarodějnice s ostatními vystupujícími, aby ji pak za doprovodu zpěvačky Markéty Zehrerové předvedly před plným divadlem.

 

A protože šlo převážně o mladé slečny, neunikly pozornosti krále Honzy Jirky Zonygy, který stál o to, aby tak krásné dámy chodily do zákulisí častěji. Překvapením pro ně byl Petr Jablonský, který po zákulisí pobíhal ve svém opravdu originálním kostýmu Skřítka Maxižvýka a s děvčaty se zapovídal i princ Honza Felix Slováček ml., který tak málem zmeškal svůj výstup na jevišti.

 

Na konci představení vystoupila také autorka charitativního projektu Hanka Kynychová, aby poděkovala hlavně zpěvákům Míše Noskové, Frantovi Pytlounovi, Petru Kutheilovi, Genny Ciatti, Martině Pártlové, tanečníkům Petře Parvoničové, Radku Fišerovi, Martině Fantové, Zdeňce Pijanové a dalším účinkujícím, kteří na jejím projektu spolupracují a podporují jej bez nároku na honorář už několik let, že si děti mohly užít profesionální prostředí jednoho z nejúspěšnějších dětských muzikálů dneška.

 

V hledišti zasedl Lukáš Vaculík, který přišel zkontrolovat své kolegy z muzikálu Děti ráje. Když jej děti zahlédly, okamžitě prosily choreografku Petru Parvoničovou, aby se s ním mohly vyfotit. Lukáš Vaculík dětem vyhověl, vyfotil se s nimi a dětem z Tišnova tak umocnil jejich zážitek, o kterém snily od té doby, co novou choreografii začaly nacvičovat, a sice zatančit si opět ve velkém divadle plném lidí.

 

Fotky z vystoupení si můžete prohlédnout v galerii ZDE.


Dětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají svět
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz