collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Letošní charitativní koncert v Tišnově se vydařil!

Letošní charitativní koncert v Tišnově se vydařil!

Sotva je za námi hlavní akce celého roku - finálové závody celoročního charitativního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou - pouští se můj nadační fond do další práce. Připravujeme adventní koncerty ve spolupráci s dětskými domovy. Tuto tradici budujeme již třetím rokem. Začínali jsme v dětských domovech ve Staňkově, Uherském Ostrohu, Humpolci a Tišnově. V loňském roce se nám podařilo uspořádat koncert v Humpolci a Tišnově a letos navázal na tradici pouze dětský domov Tišnov, protože jak víte, sponzoři a finanční situace nejsou zrovna ideální....Jako každý rok připravoval můj nadační fond koncert ve spolupráci s dětským domovem. Dětský domov pomáhá s přípravou na místě, shání vhodný prostor apod. Můj nadační fond zařizuje interprety, scénář, grafiku, zvukaře ....atd. Velmi si vážím toho, že již tradičně přijala post moderátorky Markéta Mayerová. Moc děkuji zpěávákům Míše Noskové, Genny Ciatti, Madaleně Joao a Petru Poláčkovi za to, že opět bez nároku na honorář přijeli a zazpívali. Děkuji také svému tanečnímu partnerovi Igorovi Šustrovi a taneční skupině Magic Free Group.

 

Tentokrát se koncert konal v úterý 11. 12. 2012 v klubu Rockstar café Tišnov. A právě v tento den jsem zažila spoustu věcí a posilujících situací.
Za prvé velmi nerada opouštím na noc svoji rodinu, proto jsem tak činila výjimečně s těžkým srdcem. Za druhé, když jsem dojela do Tišnova, došla mi baterka v autě, zhasla definitivně a já se musela postarat o to, jak ji pořídit, když je skoro 20:00. Pomohla mi paní ředitelka DD Tišnov Hanka, se slovy, že ženský si musí umět vždycky poradit. Byla jsem sice trošku naštvaná na svého muže, ale zároveň jsem si byla vědoma toho, že on je s našimi třemi dětmi sám doma, abych já mohla být s dětmi v Tišnově.

 

Samotný adventní koncert byl po těch třech letech přesně takový, jaký jsem si představovala. Plný odevzdání a chtění pomoci. Konal se v klubu a jeho majitelé byli mladí lidé. Když jsem na podiu předávala paní ředitelce výtěžek ze vstupného, najednou vstoupil na podium majitel tohoto klubu a přidal peníze do pokladničky. Euforie pokračovala, když ředitelka dětského domova věnovala část těchto peněz na postiženou místní holčičku. Finanční dar převzala její maminka, která popsala postižení své dcery. Atmosféra byla opravdová a peníze, které se darovaly mnou či paní ředitelkou byly konkrétní a transparentní. A v ten okamžik si vyžádal mikrofon starosta města Tišnov, který v úvodu celý koncert zahajoval, a řekl do mikrofonu, že přidá chybějící peníze na postiženou holčičku. Draly se mi slzy do očí. A to nejen mě, ale i Markétě Mayerové, která je tam měla taky. Uvědomila jsem si, že mě sice toto období podzimu a Vánoc velmi vyčerpává, ale zároveň mě drží nohama na zemi. Chci být se svou rodinou, ale Vánoce jsou o rozdávání se a pomáhání a to se mi potvrdilo i na tomto pro mě skoro cizím místě.

 

Šla jsem spát s myšlenkami na rodinu a ráno se přesunula s Igorem Šustrem a mojí manažerkou Katkou Fingralovou do Dětského domova Kroměříž na besídku. Těšila jsem se na holky, které se mnou trénují už několik let, na tety i na paní ředitelku. Společně s holkama z DD Kroměříž, které zatančily skladbu Martina Ivaneckého MTV Dance, jsem se ještě zúčastnila křtu Rádia Kroměříž, které proběhlo v kavárně Scéna přesně ve 12:12 ve středu 12. 12. 2012

 

Bylo mi krásně. I při tom, že jsem po několika letech šla ke kroměřížskému stromu se svými kamarády místo své rodiny. Pak už jsem si moc přála být doma u své rodiny.

 

Chci být všude a se všemi. Což je ale velmi náročné....

 

Mám vás všechny ráda!

Vaše Hanka - HK :-)

 

 

FOTOGALERIE Z KONCERTU ZDE.


Letošní charitativní koncert v Tišnově se vydařil!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz