collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Hanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLA

Hanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLAO bolestech chodidel jsem si povídala s Michaelou Prokešovou, lékařkou Ústřední vojenské nemocnice, ke které jsem před nedávnem začala chodit s docela nepříjemnými a hlavně - pro mě „brzdícími"- problémy se zády.
Jsem ještě hodně mladá na to, abych se nechala omezovat nějakými bolestmi. Každá bolest a nemoc má své příčiny a já jsem se je rozhodla všechny postupně rozluštit, a poté odstranit.
Zda se mi podaří díky mým detektivním schopnostem rozkrýt i některé vaše neduhy a odpomoci vám od nich, budu na sebe pyšná. 
Začněme ale z legrace písničkou. Myslím, že mladá generace si ji asi už nevybaví, protože ani Rádio Blaník ji nemá ve svém play listu, tím však nechci říct, že generace, která ji má v paměti je stará, ale v každém případě mi její slova pro úvod hodně pomohou.

Tady je text a kdo jej zná, tak melodie se vám záhy určitě vybaví, pokud ne tak doporučuji lecitin, který je dobrým přípravkem na prokrvení mozku - i já jej užívá.

Chodidla, chodidla mě bolí, chodidla, co kdyby nastydla, nemohl bych spáti....."

Mě sice chodidla nenastydla, ale stejně to byla právě ona chodidla, která mě dovedla k docela nepříjemným bolestem zad.

Pokud si myslíte, že mluvím z cesty, tak mi křivdíte a já se budu snažit vám vysvětlit, že mé argumenty o bolestech zad jsou způsobeny ponejvíce špatným přístupem k vlastnímu chodidlu - chodidla jsou tou pravou příčnou bolestí zad.
Abych na toto vše přišla, musela jsem se setkat s lidmi, kteří jsou asi prvními, kteří mě pomohli opět začít vnímat chodidlo a přírodu jako naprostou symbiózu, bez které nemůže fungovat zdravé bytí.

Příroda je moudrá, ale my se ji snažíme pořád v něčem vylepšovat. Ona o to ale nestojí, a tak si zakládáme na řadu zdravotních omezení a problémů.
Víte, kde začal ten můj zdravotní problém se zády, tedy s chodidly? U ZUMBY! Ale o tom až příště...

 

Doporučení: Pustě si velmi zajímavý rozhovor s Dr. Michaelou Prokešovou na www.hejbejse.tvHanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLA
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz